Zajęcia dodatkowe w szkołach i przedszkolach

Organizacja zajęć językowych w twojej szkole

Nazywam się Kasia Adamkiewicz i od 16 lat uczę języka angielskiego

Zajecia ze mną to gwarancja najwyższej jakości potwierdzona międzynarodowym certyfikatem CELTA Cambridge English. Jestem absolwentką Akademii Young Learners – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

Jako pasjonatka nauczania, robię wszystko, aby pomóc moim podopiecznym rozwinąć językowe skrzydła. Uczę z radością, kreatywnie i skutecznie.

Zapraszam do współpracy w celu organizacji dodatkowych zajęć z języka angielskiego w Twojej szkole

 • Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych (3,4,5 i 6 latki), co pozwala dostosować poziom zajęć do możliwości dzieci.
 • Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 30 minut każde.
 • Zajęcia odbywają się w grupach 8-10 osobowych, co gwarantuje najwyższą jakość kształcenia i umożliwia lektorowi skupienie się na indywidualnych potrzebach ucznia.
 • Użycie języka obcego musi mieć zawsze silny związek sytuacyjny. Dzieci, które nie miały nigdy kontaktu z językiem powinny być w stanie powiązać wypowiedź lub polecenie lektora z konkretnymi działaniami
 • Użycie języka obcego w nowych sytuacjach komunikacyjnych, charakteryzuje się dużą ilością powtórzeń. Towarzyszy temu bogata gestykulacja i mimika, a także użycie wielu materiałów pomocniczych: zabawki ale też realia (np. ubrania).
 • Na początku, wypowiedzi lektora nie są zbyt skomplikowane, złożoność i trudność rośnie stopniowo – wraz z obserwowaną progresją wśród dzieci.
 • Zajęcia odbywają się TYLKO w języku angielskim.
 • Wkładamy wszelkie wysiłki, aby pasja lektorów do języka angielskiego stała się także współudziałem najmłodszych słuchaczy. Lektorzy to osoby pełne energii, posiadające niezbędne uprawnienia, wykształcenie kierunkowe, mające doskonały kontakt z dziećmi.
 • Zajęcia to nie tylko praca nad popularnymi i obowiązkowymi tematami, ale też zaznajomienie od małego z kulturą krajów anglojęzycznych – poznajemy endemiczne gatunki Australii ale ‘odwiedzamy’ także Irlandię podczas Dnia Świętego Patryka. Stawiamy na zabawę, dzięki czemu nowe słownictwo i zwroty to nie rutynowa nauka, ale przede wszystkim świetna zabawa.
 • Lektor akceptuje wszystkie wypowiedzi dzieci (nawet te w języku ojczystym) lecz konsekwentnie używa języka obcego i stopniowo zachęca oraz stymuluje do interakcji w języku obcym.
 • Zapewniamy BEZPŁATNĄ lekcję pokazową, podczas której sami Państwo zobaczą i ocenią jak pracujemy
 • Lektor zawsze weryfikuje czy został zrozumiany przez dzieci, obserwując reakcję lub oczekując werbalnego potwierdzenia.
 • Lektor powinien stwarzać wiele okazji do imitacji swoich wypowiedzi, uzupełniania lub wyboru pomiędzy alternatywnymi zwrotami (np. Now we are going to play…/listen to…; Do you want the blue one or the red one?)
 • Lektor powinien stwarzać wiele okazji do imitacji swoich wypowiedzi, uzupełniania lub wyboru pomiędzy alternatywnymi zwrotami (np. Now we are going to play…/listen to…; Do you want the blue one or the red one?)
 • Błędy popełniane przez dzieci podczas prób komunikacji w języku obcym są ignorowane, lecz dziecko musi zawsze usłyszeć prawidłowe brzmienie danej wypowiedzi (ew. powtórzyć jeśli treść lub konstrukcja nie jest zbyt trudna).
Jestem radosna i wciąż się uśmiecham - tak też bedzie na naszych zajęciach.

Uczymy mówić

Uczymy słuchać i mówić – pełnymi zdaniami, nawyk cenny, nabyty od najmłodszych lat zapobiegnie tzw. "barierze językowej".

Biblioteka Caspio Academy

Biblioteczka Caspio Academy to zbiór kilkuset fantastycznych, przykuwających uwagę książek w języku angielskim. To także zasób około 400 gier językowych, które rozwijają wyobraźnię i uatrakcyjniają lekcje.

Okolicznościowe przedstawienia

Przedszkolaki biorą czynny udział w zajęciach, organizujemy okolicznościowe przedstawienia, których motywem przewodnim są min. "Christmas", "Halloween".

Nauka przez zabawę

Zapewniamy naukę połączoną z zabawą. W pracy wykorzystujemy gry językowe, flashcards, pacynki, plakaty, historyjki obrazkowe, zabawy interaktywne.

Feedback

Na koniec miesiąca metodyk opracowuje raport. Sporządzany jest w wersji angielsko-polskiej, co umożliwia rodzicom zapoznanie się z programem, bądź powtórzenia z dziećmi omawianych tematów.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 2 semestry i obejmuje przerwę zimową.

Masz pytanie odnośnie zajęć?

Skontaktuj się ze mną

Telefon

516 172 201

Adres e-mail

biuro@caspioacademy.pl