Egzamin Ósmoklasisty

Trzecia edycja kursu online przygotowującego do egzaminu

Nazywam się Kasia Adamkiewicz i od 16 lat uczę języka angielskiego

Zajecia ze mną to gwarancja najwyższej jakości potwierdzona międzynarodowym certyfikatem CELTA Cambridge English. Jestem absolwentką Akademii Young Learners – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

Jako pasjonatka nauczania, robię wszystko, aby pomóc moim podopiecznym rozwinąć językowe skrzydła. Uczę z radością, kreatywnie i skutecznie.

Zapraszam Cię na trzecią edycję kursu przygotowującego do Egzaminu Ósmoklasisty.

Powtórzymy, usystematyzujemy oraz pogłębimy Twoją wiedzę. Zależy mi abyś przed przystąpieniem do Egzaminu był także “rozgadany” – to będzie świetne preludium przed Twoim pójściem do szkoły średniej.

Podczas kursu przećwiczymy wszystkie umiejętności językowe, tj. czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie (na egzaminie nie ma części ustnej, ale przecież to mowa jest kluczem do sukcesu 😉 ).

Pracuję na renomowanych materiałach cenionych wydawnictw (Pearson, Macmillan). Sama także jestem autorką efektywnych materiałów dydaktycznych.

Kilka tygodni przed Egzaminem Ósmoklasisty przeprowadzimy egzamin próbny.

Jestem radosna i wciąż się uśmiecham - tak też bedzie na naszych zajęciach.

Pracujemy na Zoomie

Jest to wygodne i intuicyjne narzędzie do pracy. Spotykamy się o stałej porze, z miejsca w którym jesteś, bez wychodzenia z domu.

Komfortowe warunki pracy

Ze mną pracuje się w komfortowych warunkach - grupa liczy maksymalnie 8 osób. Dzięki tak niewielkiej liczebności skupię się na Twoich indywidualnych potrzebach.

Stałe godziny

Spotykamy się co tydzień, przez cały rok szkolny, na 2 godziny lekcyjne - idealny czas, aby bez stresu osiągnąć zamierzony cel.

Praktyka czyni mistrza

Będziemy rozwiązywali dużo testów - mi także zależy na tym, abyś zdobył jak najwięcej punktów 🙂

Stały kontakt z opiekunami

Pozostaję w stałym kontakcie z opiekunami - na bieżąco dostarczam informacje o przebiegu kursu i postępach ucznia.

Dostęp do materiałów

Zapewniam dostęp do materiałów, które mogą służyć także do samodzielnej pracy. Pracujemy na renomowanych książkach, ale sama jestem autorką wielu efektywnych materiałów dydaktycznych.

Masz pytanie odnośnie kursu?

Skontaktuj się ze mną

Telefon

516 172 201

Adres e-mail

biuro@caspioacademy.pl