Matura z języka angielskiego

Kurs online przygotowujący do egzaminu

Nazywam się Kasia Adamkiewicz i od 16 lat uczę języka angielskiego

Zajecia ze mną to gwarancja najwyższej jakości potwierdzona międzynarodowym certyfikatem CELTA Cambridge English. Jestem absolwentką Akademii Young Learners – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

Jako pasjonatka nauczania, robię wszystko, aby pomóc moim podopiecznym rozwinąć językowe skrzydła. Uczę z radością, kreatywnie i skutecznie.
Odtwórz wideo

Zapraszam Cię na kurs przygotowujący do Matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

Powtórzymy, usystematyzujemy oraz pogłębimy Twoją wiedzę. Podczas kursu przećwiczymy wszystkie umiejętności językowe, tj. czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz mówienie. Zapewniam dostęp do materiałów, które mogą służyć także do samodzielnej pracy.

Będziemy rozwiązywali dużo testów, poznasz dokładnie wszystkie techniki egzaminacyjne.

Pracuję na renomowanych materiałach cenionych wydawnictw. Sama także jestem autorką efektywnych materiałów dydaktycznych.

Pozostaję w stałym kontakcie z rodzicami/opiekunami – dostarczam informacje o przebiegu kursu, postępach ucznia, przesyłam sprawdzone prace pisemne.

Kilka tygodni przed Twoim Egzaminem Maturalnym – przeprowadzimy egzamin próbny.

Pracujemy na Zoomie

Jest to wygodne i intuicyjne narzędzie do pracy. Spotykamy się o stałej porze, z miejsca w którym jesteś, bez wychodzenia z domu.

Komfortowe warunki pracy

Ze mną pracuje się w komfortowych warunkach - grupa liczy maksymalnie 8 osób. Dzięki niewielkiej liczebności skupię się na Twoich indywidualnych potrzebach.

Stałe godziny

Spotykamy się co tydzień, przez cały rok szkolny, na 2 godziny zegarowe - idealny czas, aby bez stresu osiągnąć zamierzony cel.

Praktyka czyni mistrza

Będziemy rozwiązywali dużo testów, poznasz wszystkie techniki egzaminacyjne. Dzięki dodatkowym materiałom będziesz mógł ćwiczyć też samodzielnie.

Stały kontakt z opiekunami

Pozostaję w stałym kontakcie z opiekunami - na bieżąco dostarczam informacje o przebiegu kursu i postępach ucznia.

Dostęp do materiałów

Zapewniam dostęp do materiałów, które mogą służyć także do samodzielnej pracy. Pracujemy na renomowanych książkach, ale sama jestem autorką wielu efektywnych materiałów dydaktycznych.

Masz pytanie odnośnie kursu?

Skontaktuj się ze mną

Telefon

516 172 201

Adres e-mail

biuro@caspioacademy.pl