Independent Usborne Organiser

Brytyjski wydawca książek nazywany również usborne books

Usborne Publishing jest brytyjskim wydawcą książek dla najmłodszych.

Wydawnictwo zostało założone w 1973 roku i niemal od 50 lat porusza serca milionów dzieci na całym świecie. Książki Usborne to pozycje zarówno dla młodszych i starszych; wartościowe, merytoryczne i pięknie ilustrowane. Napisane po angielsku – pomagają w nauce, zaciekawiają i przybliżają ten międzynarodowy język wśród polskich odbiorców.

Jestem dumna mogąc być częścią społeczności Usborne. Promuję kształtowanie kultury czytelniczej wśród dzieci i młodzieży. Pomagam w doborze odpowiedniej literatury, uwzględniając wiek oraz zainteresowania.

Jeśli jesteś rodzicem i szukasz atrakcyjnych anglojęzycznych pozycji dla swojego dziecka lub jeśli jesteś dyrektorem przedszkola, szkoły i pragniesz poszerzyć zasoby swojej biblioteki – zapraszam do kontaktu i współpracy.

Książki Usborne towarzyszą mi w mojej pracy od wielu lat, znam je doskonale i wciąż sięgam po nie podczas moich lekcji. Wierzę, że pokochają je również Twoje dzieci i Twoi wychowankowie.

Nazywam się Kasia Adamkiewicz i od 15 lat uczę języka angielskiego

Zajecia ze mną to gwarancja najwyższej jakości potwierdzona międzynarodowym certyfikatem CELTA Cambridge English. Jestem absolwentką Akademii Young Learners – Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

Jako pasjonatka nauczania, robię wszystko, aby pomóc moim podopiecznym rozwinąć językowe skrzydła. Uczę z radością, kreatywnie i skutecznie.

Skontaktuj się ze mną

Czy pomóc Ci w dobraniu lektury?

Telefon

516 172 201

Adres e-mail

biuro@caspioacademy.pl